Povídka ?

23. února 2010 v 18:02 | Reira.=P

Druhé části se asi nedočkáte nebo spíš ne v nejbližší době misto toho napíše povídku jedno dílnou .. ikdyž pulku druhe dílu už mam došli mi napady .. ne nedošli spíš se změnili a dostali iny směr .. přisaham že to někdy dopíšu .. ale teď se budu muset snažit ve škole učitele sou nějáci nervozni dneska vyhodil učitel z hodiny kamaradku bo jen řekla svuj nazor .. nechapu v te chvíli sem ho nepoznavala.. chudak andíí =( ... rodiče sou taky nějácí nervozní =D....
Víte o čem jsem přemýšlela... každý učitel ma na škole oblíbeného žaka...ale co když ten žak odejde to na něj jen tak zapomene a vytvoří si new oblíbence ... mě osobně se to nelíbí .. mě nikdo nemuže nahradit .... nezám člověka podobneho mě ... to je nemožne ... mám oblíbené učitele a myslím si že oni myjí oblíbenou aji mě.. protože se ke mě chovají jinak .. někteří děcka nadavají že mam protekce ale ja za to nemužu prostě se jim asi líbí moje chování =D ale dost plku ja vam chtěla říct jen o te povídce =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hadra Hadra | Web | 23. února 2010 v 19:15 | Reagovat

O tom jsem jednou taky přemýšlela, když někdo odjede... a kor když je těch děcek každý rok nových.. ale myslím že na ty žaky kery se jim vyryjou do paměti se jen tak nezapomíná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama